INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fatma befason Young Zerkën! Tregon foton, ku kapet MAT me Ronela Hajatin! Shihni reagimin e tij gjatë emisionit [VIDEO]

Fatma befason Young Zerkën! Tregon foton, ku kapet MAT me Ronela Hajatin! Shihni reagimin e tij gjatë emisionit [VIDEO]

Publikuar më: 17:15 21-05-2018

Prej shumë kohësh përflitet se këngëtarët e shumë HIT-eve, Ronela Hajati dhe Young Zerka janë në një lidhje por gjithmonë e kanë mohuar. Mirëpo sot i ftuar ne “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani, këngëtari është befasuar gjatë emisionit. Fatma i tregon një foto të siguruar nga intv.al teksa dyshja është kapur mat gjatë pushimeve në Santorini. 

E vetmja që e bëri publike pushimet në vendin fqinj ishte Ronela dhe kështu Fatma i thotë Zerkës se disa burime nga ‘Fun Day’ dyshja ishte bashkë. Young e mohoi duke thënë: Jo, ishte vetëm Ronela me shoqërinë e saj” por Fatma e la pa fjalë teksa i tregon foton ku Ronelës i shpëtoi detaji se ai dukej në reflektimin e syzeve të saj gjatë pushimeve në Santorini. I kapur në befasi, Zerka na tregon më shumë gjatë bisedës.

Zerka: "Çfarë detaji paske kapur!"

Fatma: "Ju pelqen te kapeni mat? Ju bezdisin kur ju kapin mat?" 

Zerka: "Jo s'me bezdisin"

Fatma: "E di si eshte puna, sa me shume ta mohoni, aq me shume do vazhdojne njerezit t'iu kapin mat"

Zerka: "Ne do zhdojme ta mohojme"

Ndërkohë Fatma e pyet se pse bëjnë këtë zgjedhje, Young na tregon se çdo gjë ka kohën e vetë, kështu që ia lenë kohës ta tregojnë, por me fjalët e tij më shumë dukej si një pohim. Më mirë shihni videon me poshtë e do shihni foton dhe reagimin e Zerkës teksa kapet në befasi./intv.al/

Fatma befason Young Zerkën! Tregon foton, ku kapet MAT me Ronela Hajatin! Shihni reagimin e tij gjatë emisionit [VIDEO]

Prej vitesh përflitet se këngëtaret e shumë HITEVE , Ronela Hajati dhe Young Zerka janë në një lidhje por gjithmonë e kanë mohuar. Mirëpo sot i ftuar ne “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani, këngëtari është befasuar gjatë emisionit. Fatma i tregon një foto të siguruar nga intv.al teksa dyshja është kapur mat gjatë pushimeve në Santorini.

E vetmja që e bëri publike pushimet në vendin fqinj ishte Ronela dhe kështu Fatma i thotë Zerkës se disa burime nga ‘Fun Day’ dyshja ishte bashkë. Young e mohoi duke thënë: Jo, ishte vetëm Ronela me shoqërinë e saj” por Fatma e la pa fjalë teksa i tregon foton ku Ronelës i shpëtoi detaji se ai dukej në reflektimin e syzeve të saj gjatë pushimeve në Santorini. I kapur në befasi, Zerka na tregon më shumë gjatë bisedës.

Zerka: "Çfarë detaji paske kapur!"

Fatma: "Ju pelqen te kapeni mat? Ju bezdisin kur ju kapin mat?"

Zerka: "Jo sme bezdisin"

Fatma: "E di si eshte puna, sa me shume ta mohoni, aq me shume do vazhdojne njerezit t'iu kapin mat"

Zerka: "Ne do zhdojme ta mohojme"

Ndërkohë Fatma e pyet se pse bëjnë këtë zgjedhje, Young na tregon se çdo gjë ka kohën e vetë, kështu që ia lenë kohës ta tregojnë, por me fjalët e tij më shumë dukej si një pohim. Më mirë shihni videon me poshtë dhe do shihni reagimin e Zerkës teksa kapet në befasi./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069761276245117
    array(1) { ["section"]=> string(120) "fatma-befason-young-zerken-tregon-foton-ku-kapet-mat-me-ronela-hajatin-shihni-reagimin-e-tij-gjate-emisionit-video-59086" }