Chanel drejt Hënës me koleksionin Vjeshtë 2017 [FOTO]

Mar 07, 2017

Tre, dy, një…nisu!

Sot në Paris, Karl Lagerfeld shndërroi Grand Palais në një ambent jashtë së zakonshmes me një raketë gati për fluturim në mes të sallës. Për koleksionin Vjeshtë 2017, mund të shohim që pasarela është e mbushur plot me printe që ngjasojnë me ato të një astronauti, çizme me shkëlqim, çanta në formën e raketave si dhe një paletë ngjyrash ku dominonte e bardha, e zeza, grja metalike dhe bluja. Veshjet kishin një pamje futuristike, por e menduar kjo sikur të ishin në vitet 60’. Edhe njëherë femra Chanel nuk na zhgënjen!

sddd.jpg

 

chanel-3.jpg

01-chanel-recap.jpg

gallery-1488888875-gettyimages-649035256.jpg

Në rradhën e parë sigurisht do kishte persona të famshëm (disa prej tyre janë dhe imazhi i firmës) si Cara Delenvigne, Pharell Williams, Lily-Rose Depp, Rita Ora etj.

dsfafssd.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll