INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Fantastic Beasts” çel premierën e saj në Paris! Vazhdimi i filmit të “Harry Poter” mbledh fansat përpara kinemave botërore[VIDEO]

“Fantastic Beasts” çel premierën e saj në Paris! Vazhdimi i filmit të “Harry Poter” mbledh fansat përpara kinemave botërore[VIDEO]

Publikuar më: 17:43 10-11-2018

Ndërkohë që kritikat për sekuelin e rradhës të Harry Poter mund të jenë të ndryshme, kjo gjë nuk i ka penguar fansat që të “dynden” nëpër kinema dhe të shohin filmin më të fundit të autores J.K.Rowling: “Fantastic Beasts: Krimet e Grindelwald”. 

 Premiera e filmit, është mbajtur në Paris, Francë dhe video e mëposhtme tregon momentet më të bukura me aktorët kryesorë të filmit që parakalojnë në tapetin e kuq dhe bëjnë foto me fansat e tyre. 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094230175018311
    array(1) { ["section"]=> string(130) "fantastic-beasts-cel-premieren-e-saj-ne-paris-vazhdimi-i-filmit-te-harry-poter-mbledh-fansat-perpara-kinemave-boterore-video-78272" }