INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxha sëmurë?! Fansja kap DETAJIN e çuditshëm në fytyrën e saj, ja si i kthehet bloger-ja[FOTO]

Lori Hoxha sëmurë?! Fansja kap DETAJIN e çuditshëm në fytyrën e saj, ja si i kthehet bloger-ja[FOTO]

Publikuar më: 18:45 11-02-2019

Loir Hoxha është një nga vajzat që shkakton shumë zhurmë me postimet e saj në rrjetet sociale.

Kohët e fundit ajo nuk ka qenë mjaft aktive, por tashmë ka bërë një rikthim që nuk ka shpëtuar pa vëmendje.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet përpara pasqyrës dhe poshtë ka një përshkrim disi provokativ: “Dëgjova se më keni munguar”

Njëra prej fansave ka kapur një detaj interesnat në fytyrën e blogeres së famshme. “Ajo shenjë në fytyrë, duket sikur të kapur variçela(lija e dhenve)”

Lori Hoxha nuk bëri sikur nuk e vuri re komentin, por ia ktheu: “Është thjesht pasqyra”.

Shpresojmë që kjo të jetë e vërteta dhe smëundjet të jenë sa më larg Lorit.

 WhatsApp_Image_2019-02-11_at_17.49.34.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.017745018005371
    array(1) { ["section"]=> string(86) "fansja-kap-detajin-e-cuditshem-ne-fytyren-e-lori-hoxhes-ja-si-i-kthehet-ajo-foto-86728" }