INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Eni Koçi shfaqet ‘ujë dhe sapun’, Genc Prelvukaj i publikon videon [VIDEO]

Eni Koçi shfaqet ‘ujë dhe sapun’, Genc Prelvukaj i publikon videon [VIDEO]

Publikuar më: 13:33 13-02-2018

Ato i shohim gjithnjë të kuruara dhe nëse ndodh që një vajzë ekrani shfaqet pa make up, tërheq vëmendje.

Kështu u shfaq mbrëmjen e kaluar Eni Koçi e cila duket teksa këndon këngën e re të Genc Prelvukajt ‘Dimër’. Dihet tashmë se ata të dy janë folur disa herë për një lidhje, por që ende asnjëri nuk pohon asgjë. Megjithatë vazhdojnë ta mbështesin hapur njëri-tjetrin në projektet e tyre të reja. Genci më pas e ka publikuar videon e Enit në llogarinë e tij të Instagram dhe duket se këngëtarja nuk e ka patur aspak problem faktin se ka qenë pa grim.  

 

Dimer... @enikociiii

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0022661685943604
    array(1) { ["section"]=> string(75) "eni-koci-shfaqet-uje-dhe-sapun-genc-prelvukaj-i-publikon-videon-video-50207" }