INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana Gjata në gjendje të keqe psikologjike, fansat ''e masakrojnë'': Tu prish karriera, le Florin për...[FOTO]

Elvana Gjata në gjendje të keqe psikologjike, fansat ''e masakrojnë'': Tu prish karriera, le Florin për...[FOTO]

Publikuar më: 17:48 05-10-2018

Një person vdiq dhe 2 të tjerë u plagosën mbrëmë në një lokal në ish-bllok. Viktimë e ngjarjes së djeshme është Fabian Gaxha, ndërsa i plagosur ka mbetur Ervis Martini, biznesmen i njohur i pikave të basteve si edhe Eljon Hate, të cilët kanë qenë së bashku në lokal.

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata sipas të dhënave të policisë është bërë “mollë sherri” për përleshjen e dy grupeve në zonën e ish-blloku mbrëmjen e djeshme. Pas kësaj ngjarje një tjetër episod ka ndodhur me këngëtaren e famshme, ku në profilin e saj të instagramit kanë shpërthyer dhjetra komente ofenduese në lidhje me vrasjen e mbrëmshme.

hh.jpg

kar.jpg

dg.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080931186676025
    array(1) { ["section"]=> string(107) "elvana-gjata-ne-gjendje-te-keqe-psikologjike-fansat-e-masakrojne-tu-prish-karriera-le-florin-per-foto-74222" }