INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Eleminimi i Juventus, shihni si tallet web-i [FOTO]

Eleminimi i Juventus, shihni si tallet web-i [FOTO]

Publikuar më: 09:30 12-04-2018

Jo vetëm shtypi Italian por edhe webi ka pasqyruar gjerëisht ndeshjen e mbrëmshme mes Juventus dhe Real Madrid.

Skualifimii i Juventus në minutat e fundit është vendosur në qendër të ironisë.

Dhe sigurisht pjesë e ironisë janë Buffon dhe Ronaldo.

6.jpg

 

5.jpg4.png

 

3.png

 

2.jpg

 

 

1.jpg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0089218616485596
    array(1) { ["section"]=> string(54) "eleminimi-i-juventus-shihni-si-tallet-web-i-foto-54951" }