INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Eleminimi i Italisë, memet gazmore pushtojnë rrjetin [FOTO]

Eleminimi i Italisë, memet gazmore pushtojnë rrjetin [FOTO]

Publikuar më: 17:59 14-11-2017

Eleminimi i skudarës italiane nga Botërori Rusi 2018 preku zemrat e tifozëve italainë dhe jo vetëm.

Shumë zemërim ndaj trajnerit të skuadrës Venturës, i cili shihet si fajtori kryesor i humbjes së kombëtares.

Por inat ka shpërthyer edhe në rrjetet sociale, ku nuk kanë munguar edhe memet gazmore.

1.JPG

 

2.JPG

3.JPG

 

4.JPG

 

6.jpg

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00428199768066
    array(1) { ["section"]=> string(62) "eleminimi-i-italise-memet-gazmore-pushtojne-rrjetin-foto-41936" }