INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ekskluzive/ I ftuari tenton të presë damarët, ndërpritet emisioni i kuzhinës në Top Channel? Flet Renato Mekolli! [FOTO]

Ekskluzive/ I ftuari tenton të presë damarët, ndërpritet emisioni i kuzhinës në Top Channel? Flet Renato Mekolli! [FOTO]

Publikuar më: 19:48 08-11-2018

Në median online shqiptare pak më parë u përhap me shpejtësi të madhe lajmi se një ngjarje e rëndë pretendohej të kishte ndodhur gjatë xhirimeve të puntatës së ardhshme të emisionit "Hell’s Kitchen" në Top Channel.

U tha se një nga konkurentët ka tentuar të vrasë veten, pasi nuk ka mundur dot të përballojë presionin e vazhdueshëm që i është bërë gjatë emisionit, duke tentuar të presë damarët. Gjithashtu dhe se pas kësaj ngjarjeje menjëherë u ndërpre emisioni dhe u vu gjithçka në pikëpyetje nëse kjo puntatë do të transmetohet apo jo.

Por ne të intv.al kemi kontaktuar me vetë Renato Mekollin, moderatorin e emisionit dhe ai u shpreh kështu:

Renato: " No comment, në javët në vazhdim çdo emisionin do të dali rregullisht në Top channel"./intv.al/

hells-663x376.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071029663085938
    array(1) { ["section"]=> string(120) "ekskluzive-i-ftuari-tenton-te-prese-damaret-nderpritet-emisioni-i-kuzhines-ne-top-channel-flet-renato-mekolli-foto-78083" }