INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ehh, sa e shkathët! Pas krahasimit me Rihanna-n dhe bashkëpunimit me yjet botërorë, Era Istrefi na la pa fjalë me këtë veprim … BRAVO! [FOTO]

Ehh, sa e shkathët! Pas krahasimit me Rihanna-n dhe bashkëpunimit me yjet botërorë, Era Istrefi na la pa fjalë me këtë veprim … BRAVO! [FOTO]

Publikuar më: 23:50 04-06-2018

Era di kur surprizon!!

Pas një kohe ku të gjithë fansat e Botërorit 2018 po e krahasojnë me yllin me famë ndërkombëtare, Rihanna-n. Edhe pse në Shqipëri u bë kohë që ky krahasim i është bërë, Era tani po fillon të ketë famë edhe më të madhe pasi edhe latinët, fansa të Nicky Jam po dashurohen pas zërit të saj.

Mirëpo, Era po tregohet shumë e zgjuar dhe e shkathët. Menjëherë pas publikimit të videoklipit të këngës “Live it up” në datën 7 Qershor, Era ka lajmëruar se në datën 8 do të vijë kënga e saj më e re.

'E burgosura' quhet projekti i saj më i ri, e cila pritet të ketë sukses. Tani le të kryqëzojmë gishtat për Erën!/intv.al/

 

Are you ready for my next single Prisoner ? ?

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070579051971436
    array(1) { ["section"]=> string(139) "ehh-sa-e-shkathet-pas-krahasimit-me-rihanna-n-dhe-bashkepunimit-me-yjet-boterore-era-istrefi-na-la-pa-fjale-me-kete-veprim-bravo-foto-60704" }