INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Edhe ky aktor i njohur Hollywoodian akuzohet për përdhunim. Ja për kë bëhet fjalë [FOTO]

Edhe ky aktor i njohur Hollywoodian akuzohet për përdhunim. Ja për kë bëhet fjalë [FOTO]

Publikuar më: 13:50 31-08-2018

Skandalet seksuale në Hollywood nuk kanë të mbaruar. Pas Ëeinstein dhe disa aktorëve, edhe një tjetër I famshëm ka rënë në rrjetën e akuzave. Ai është një emër mjaft i njohur për të gjithë ju.

Aktori francez Gerard Depradieu akuzohet per perdhunim dhe ndaj tij jane hapur hetimet, raporton BBC.

Depardieu është akuzuar për përdhunim dhe sulme seksuale nga një aktore e re, thonë burimet gjyqësore.

Ai i mohon akuzat “ne menyre absolute”, tha avokati i tij për agjencinë e lajmeve AFP.

Depardieu është një nga aktorët më të njohur të Francës dhe ka luajtur në filma si Cyrano de Bergerac dhe Jean de Florette. “Krimi” sipas BBC dyshohet te kete konsumuar këtë muaj në një nga rezidencat e Depardieut në Paris, njoftoi media franceze. Aktorja e paidentifikuar ngriti padinë e saj në policinë e Lambesc, në Francën jugore, pas së cilës rasti u kalua në prokurori në kryeqytet.

Screenshot_1-114.jpg

103232897_mediaitem103232895.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.017286062240601
    array(1) { ["section"]=> string(91) "edhe-ky-aktor-i-njohur-hollywoodian-akuzohet-per-perdhunim-ja-per-ke-behet-fjale-foto-69879" }