INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E trishtë! Humb betejën me kancerin e gjirit, ndahet nga jeta bashkëshortja e prezantuesit të njohur [FOTO]

E trishtë! Humb betejën me kancerin e gjirit, ndahet nga jeta bashkëshortja e prezantuesit të njohur [FOTO]

Publikuar më: 20:48 06-07-2018

Ai është një nga prezantuesit më të njohur, por dita e sotme ishte padiskutim një nga më të këqijat për të. Bashkëshortja e prezantuesit të “Sky Neës”, Colin Brazier, ka humbur betejën me kancerin e gjirit për të cilin u diagnostikua 5 vite më parë.

"Joanna Brazier, bashkëshorte, mama, mike, vdiq paqësisht më 6 korrik 2018, në moshën 55", shkroi prezantuesi në Tëitter bashkangjitur foton e të shoqes. Vetëm një ditë më parë ai kishte bërë një postim ku shkruante: "Lutuni për gruan time ju lutem". Bashkëshortja e Brazier la pas 6 fëmijë, pesë vajza dhe një djalë.

brazid.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030930042266846
    array(1) { ["section"]=> string(109) "e-trishte-humb-betejen-me-kancerin-e-gjirit-ndahet-nga-jeta-bashkeshortja-e-prezantuesit-te-njohur-foto-64088" }