INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin ''çfarë punon se bën jetë luksi'', Genta e Big Brother tregon se sa shumë vuan! [FOTO]

E pyesin ''çfarë punon se bën jetë luksi'', Genta e Big Brother tregon se sa shumë vuan! [FOTO]

Publikuar më: 18:42 08-11-2018

Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër personazhet më të komentuar në media. Pavarësisht se u bënë vite nga pjesmarrja e saj në BB, ajo vazhdon te jëtë shumë e kërkuar dhe e komentuar nga fansat e media.

Ajo shpesh herë bëhet pjesë e opsionit “pyetje-përgjigje” në Instagram ku fansat i drejtojnë pyetje të ndryshme. “Çfarë puno me çfarë merresh se vetë të shohim duke bërë jetë luksi”, e pyteti njëri nga fansat.

“Çfarë jete luksi zeza, laj, shpëlaj, hekuros, gatuaj ,punë këtej, punë andej”, ishte përgjigja e saj.

luks.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071179866790771
    array(1) { ["section"]=> string(93) "e-pyesin-cfare-punon-se-ben-jete-luksi-genta-e-big-brother-tregon-se-sa-shume-vuan-foto-78082" }