INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin a është e dashura shtatzënë, Majk përgjigjet kështu... [FOTO]

E pyesin a është e dashura shtatzënë, Majk përgjigjet kështu... [FOTO]

Publikuar më: 14:58 12-01-2018

Pas ndarjes nga femra me të cilën ka një fëmijë, reperi Majk ka nisur një lidhje të re.

Ai tashmë është në një marrëdhënie me vajzën e quajtur Melita Nushi me të cilën është fotografuar disa herë. Edhe pse asnjëri prej tyre nuk pohon, as nuk mohon asgjë, çifti sërish janë fotografuar duke dalë nga një klinikë gjinekologjike. Kaq ka mjaftuar që të aludohet menjëherë se reperi mund të bëhet baba për herë të dytë. Edhe pse i kontaktuar nga një media kosovare, për të mësuar nëse e dashura e tij është vërtet shtatzënë, Majk nuk ka dashur të japë një përgjigje. Ai amdje ëhstë nervozuar dhe iu ka kërkuar të mos përzihen me jetën e tij private.

73308-640-0-5a58977f8cfc6.jpeg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010139942169189
    array(1) { ["section"]=> string(70) "e-pyesin-a-eshte-e-dashura-shtatzene-majk-pergjigjet-keshtu-foto-47351" }