INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E gjithë bota po flet për to! Rita Ora zbulon kur publikohet kënga e saj me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX [FOTO]

E gjithë bota po flet për to! Rita Ora zbulon kur publikohet kënga e saj me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX [FOTO]

Publikuar më: 22:09 04-05-2018

E gjithë bota po flet për to! Shqipëria është akoma edhe më krenare me vajzat e famshme Bebe Rexhën dhe Rita Orën, pasi më në fund do kemi një këngë prej tyre. Kënga është e Ritës dhe ajo ka dashur që në këtë klip perveç Rexhës, të ketë edhe reperen fenomen, Cardi B si dhe Charli XCX. Kënga titullohet “Girls” dhe data e publikimit është shumë afer.

“Jam shumë e lumtur që më në fund po lajmëroj këngën time më të re, ‘Vajzat’ në bashkëpunim me disa gra të fuqishme që më kanë inspiruar shumë! Faleminderit Cardi B, Bebe Rexha dhe Charli XCX!”, – ka shkruar Rita nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ku dhe ka njoftuar se në 11 maj do të publikohet kënga./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033369064331055
    array(1) { ["section"]=> string(120) "e-gjithe-bota-po-flet-per-to-rita-ora-zbulon-kur-publikohet-kenga-e-saj-me-bebe-rexhen-cardi-b-dhe-charli-xcx-foto-57326" }