INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dashura e Paulo Dybala tregon tatuazhet në pjesët e trupit dhe trondit “Instagram-in”[FOTO]

E dashura e Paulo Dybala tregon tatuazhet në pjesët e trupit dhe trondit “Instagram-in”[FOTO]

Publikuar më: 15:55 05-12-2018

Oriana Sabatini mesa duket po vazhdon të ndjekë rrugën e Wanda Narës dhe duket se çdo lëvizje e saj tashmë ndiqet me interes të madh nga mediat rozë.

E dashura e Paulo Dybala ka pozuar në një vaskë me të brendshme teksa në pah kanë dalë tatuazhet e saj, një prej të cilëve shkruan “karma jam unë”.

Fotoja ka ç’orientuar fansat dhe është mjaft provokuese me mbi 400 000 ndjekës që i kanë çuar asaj një zemër në formë reagimi.

 oriana_sabatini.jpg

oriana_sabatini_1.JPG

oriana_2.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010497808456421
    array(1) { ["section"]=> string(96) "e-dashura-e-paulo-dybala-tregon-tatuazhet-ne-pjeset-e-trupit-dhe-trondit-instagram-in-foto-80761" }