INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dashura e Ledrit dhe sozia e Elvana Gjatës? Nuk do ta besoni sa vjeç është këngëtarja e njohur shqiptare [FOTO]

E dashura e Ledrit dhe sozia e Elvana Gjatës? Nuk do ta besoni sa vjeç është këngëtarja e njohur shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 13:35 10-02-2019

Ajo është një nga këngëtaret më të talentuara e më bukuroshe të skenës shqiptare.

Së fundmi Diona Fona është përfolur për një lidhje të mundshme me Ledri Vulën, ndonëse asnjëri  nuk ka folur publikisht për këtë.

Në mediat rozë bukuroshja është përfolur dhe për një ngjashmëri me Elvana Gjatën.

E megjithatë ndonëse kaq e përfolur në fare pak kohë, me siguri nuk e dini se bukuroshja e talentuar është vetëm 20 vjeç.

Diona ka festuar mbrëmë ditëlindjen në Angli me një grup miqsh dhe nuk kanë munguar urimet edhe nga këngëtarë të njohur shqiptarë.

dwsfgdfgb.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0091490745544434
    array(1) { ["section"]=> string(115) "e-dashura-e-ledrit-dhe-sozia-e-elvana-gjates-nuk-do-a-besoni-sa-vjec-eshte-kengetarja-e-njohur-shqiptare-foto-86605" }