INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E akuzojnë për silikon, Rashel Kolaneci i mbyll gojën ndjekësit me një përgjigje: ‘’Ik...’’[FOTO]

E akuzojnë për silikon, Rashel Kolaneci i mbyll gojën ndjekësit me një përgjigje: ‘’Ik...’’[FOTO]

Publikuar më: 21:56 15-03-2019

Rashel Kolaneci së fundmi është bërë pjesë e trupës në emisonin “Duplex Show” dhe padyshim është një nga më të pëlqyerat e publikut.

Ajo gjithashtu mban një marrëdhënie shumë të mirë edhe me ndjekësit në rrjete sociale, por ka edhe nga ata që kalojnë normat etike si ky i fundit:

“Rashel silikoni le nam nese ke enderr fluturimin ne hene, evitoje... se do plasesh me gjithe ate silikon” – ishte komenti ofendues i ndjekësit, të cilit Rasheli i është përgjigjur në mënyrë shumë spontane.

“Fli gjume me mire dhe nje emoji me puthje” – ishte komenti i saj. Duhet thënë se aktorja i ka mohuar shpesh këto akuza që i bëjnë për format trupore, duke e vërtetuar në shumë mënyra se është totalisht natyrale.

WhatsApp_Image_2019-03-15_at_20.41.27.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077228546142578
    array(1) { ["section"]=> string(93) "e-akuzojne-per-silikon-rashel-kolaneci-i-mbyll-gojen-ndjekesit-me-nje-pergjigje-ik-foto-89232" }