INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
E akuzojnë për operacione plastike, por ja e vërteta rreth ‘perfeksionit’ të Rashel Kolanecit [FOTO]

E akuzojnë për operacione plastike, por ja e vërteta rreth ‘perfeksionit’ të Rashel Kolanecit [FOTO]

Publikuar më: 15:01 09-01-2018

Në fytyrë apo tek të pasmet bombastike? Ja e vërteta rreth vajzë seksi, Rashel ...

Të shumtë janë personat që mendojnë se Rashel Kolaneci ka kryer operacione plastike për të arritur format perfekte apo fytyrën ideale. Por sot në media qarkulloi një foto ku brenda saj shiheshin dy foto të Kolanecit. Njëra është nga postimet e saj në Instagram dhe tjetra nga emisioni “Shiko kush luan”, ku ishte e ftuar. Tek fotot më poshtë shihet qartë se ajo hunda perfekte nuk është e vërtetë. Për të gjithë personat që e akuzojnë për operacione plastike, e vërteta është se edhe Rashel si çdo vajzë tjetër me siguri në telefonin e saj e ka një program ku rregullon fotot e saj. Ndërsa për të pasmet e kuptuam mjaft mirë në emisionin e së shtunës së kaluar, ku nuk ka vend për diskutime./intv.al/

rashel-fotoshop1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00387406349182
array(1) { ["section"]=> string(96) "e-akuzojne-per-operacione-plastike-por-ja-e-verteta-rreth-perfeksionit-te-rashel-kolanecit-47062" }