INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa e mbajti fjalën! Publikon këngën e re me Dj e famshëm...[VIDEO]

Dua Lipa e mbajti fjalën! Publikon këngën e re me Dj e famshëm...[VIDEO]

Publikuar më: 07:37 06-04-2018

Ashtu siç u zbulua pak kohë më parë me disa mesazhe të koduara në Twitter, pritej që të lancohej realizimi i rradhës i këngëtares shqiptare me famë botërore Dua Lipa me Dj e famshëm Calvin Harris.

“One Kiss” titullohet kënga e re që është publikuar në Youtube ditën e djeshme.

Ritme muzike të shpejtë dhe energjike tipike të Dj Calvin Harris dhe fjalë dashurie që përcillen nga një zë fantastik si ai i Dua-s.

Shijojeni...!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.017504930496216
    array(1) { ["section"]=> string(73) "dua-lipa-e-mbajti-fjalen-publikon-kengen-e-re-me-dj-e-famshem-video-54702" }