INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Detajet bëjnë diferencën! Njihuni me 7 gjërat që e bëjnë një femër të lumtur!

Detajet bëjnë diferencën! Njihuni me 7 gjërat që e bëjnë një femër të lumtur!

Publikuar më: 23:17 13-09-2018

Askush nuk e di se çfarë duan femrat në të vërtetë. T’i kuptosh ato të duket si shkencë më vete, pasi janë më të vështira se meshkujt. Në fakt nuk është edhe aq e vështirë nëse u shkon pas fijes ose thjesht hapesh mjaftueshëm me to për t’i kuptuar si ndihen apo çfarë duan.

Një mashkull mund të bëjë 7 gjëra mjaft të thjeshta për ta mbajtur një grua të lumtur pa u munduar shumë:

Besnikëria

Një nga virtytet që e mban një marrëdhënie gjallë dhe të fortë.

Sinqeriteti

Edhe nëse bëni diçka gabim, bëni mirë t’i hapeni partneres tuaj për të shmangur keqkuptimet.

Koha

Përpiquni të shpenzoni sa më shumë kohë me të edhe nëse jeni personi më i ngarkuar në botë.

Mirëkuptimi

Të merreni vesh me njëri-tjetrin është çelësi i një marrëdhënie të suksesshme dhe kjo nuk është e pamundur.

Bëhuni të ndjeshëm

Nëse partnerja juaj sheh se po i tregoni vëmendje dhe përkujdesje në këtë mënyrë do merreni vesh më mirë dhe besimi mes jush do të rritet.

Bëhuni forca e tyre

Një mashkull duhet ta mbrojë femrën e tij fizikisht dhe mendërisht. Këtë gjë e pret çdo vajzë nga mashkulli i saj.

Siguria

Një mashkull duhet të jetë i siguruar financiarisht dhe të ketë një të ardhme të sigurt për veten dhe personin që do të zgjedhë të kalojë jetën.

Kjo është një nga gjërat kryesore që femrat shohin tek një djalë që i tërheq.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.027736902236938
    array(1) { ["section"]=> string(81) "detajet-bejne-diferencen-njihuni-me-7-gjerat-qe-e-bejne-nje-femer-te-lumtur-71661" }