INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Daniel Godelli tregon gjithçka rreth peshëngritjes, këto shtete më kanë bërë ofertë [VIDEO]

Daniel Godelli tregon gjithçka rreth peshëngritjes, këto shtete më kanë bërë ofertë [VIDEO]

Publikuar më: 20:51 16-05-2018

Peshëngritësi i sukseshëm Daniel Godelli ka treguar shumë detaje për peshëngritjen dhe për jetën e tij private. Në intervistën për emisionin sportiv “Adrenalinë” në IN Tv, Godelli tha se ka pasur shumë oferta nga shtete të mëdha si Azerbajxhani, Turqia dhe Rusia për ti përfaqësuar në peshëngritje.

“Azerbajxhani, Turqia dhe Rusia me kanë kërkuar kur kam qenë i vogël” –u shpreh peshëngritësi 26 vjeçar për IN Tv.

Fituesi i shumë medaljeve tha se kundërshtari më i fortë për të është “shtanga” dhe se vetëm me të dëshiron një garë. I pyetur nëse fama e ka ndihmuar në marrdhëniet ne femrat, Danieli tregoi se fama e ka ndihmuar pak në rapotin me ta.

Godelli është fitues i shumë medaljeve ku më i rëndësishmi është titulli kampion Europe ne vitin 2017.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme! 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.004539966583252
    array(1) { ["section"]=> string(94) "daniel-godelli-tregon-gjithcka-rreth-peshengritjes-keto-shtete-me-kane-bere-oferte-video-58586" }