INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çpo ndodh? Filmi i Selena Gomez me Woody Allen drejt dështimit? [FOTO]

Çpo ndodh? Filmi i Selena Gomez me Woody Allen drejt dështimit? [FOTO]

Publikuar më: 18:46 01-09-2018

Filmi i regjisorit, Woody Allen, ku luan Selena Gomez, Timothee Chalamet dhe Elle Fanning, “A Rainy Day in New York”, është hedhur poshtë nga Amazon Studios.

Para katër vjetëve, kineasti ishte akuzuar për abuzim seksual nga vetë vajza e adoptuara. Pavarësisht akuzave, Selena Gomez dhe aktorët e tjerë kishin pranuar të bashkëpunojnë me 82-vjeçarin. Filmi që u xhirua dimrin e kaluar, para se të bëhej lëvizja #MeToo. Menjëherë pas kësaj u vunë në qendër të vëmendjes gjithë akuzat ndaj Allen.


Ndryshe, Selena është duke punuar në projekte të reja muzikore dhe së shpejti do të publikojë albumin më të ri.

1505226590-selena-gomez-woody-allen-lead.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093841552734375
    array(1) { ["section"]=> string(74) "cpo-ndodh-filmi-i-selena-gomezit-me-woody-allen-drejt-deshtimit-foto-70033" }