INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Cigarja mbas buke, si TOTO mbas lufte'' Oriola Marashi zbulon kuptimin e titullit të këngës së Noizy-t. E kuptuat besojmë! [FOTO]

''Cigarja mbas buke, si TOTO mbas lufte'' Oriola Marashi zbulon kuptimin e titullit të këngës së Noizy-t. E kuptuat besojmë! [FOTO]

Publikuar më: 20:52 15-06-2018

Oriola Marashi është një ndër vajzat me seksi të estradës shqiptare dhe prej kohësh ajo është pjesë e grupit OTR. Madje bashkë me naçut e grupit, ajo shihet ne klipit te këngës më të re të reperit te famshem, Noizy. TOTO, titullohet kënga që u bë HIT brenda 24 orëve, e cila është në bashkëpunim me reperin e huaj, Raf Camora.

Klikimet këtë herë kanë qenë të ”çmendura” dhe ‘trafiku’ i njerëzve që e shohin është shumë i madh. Por diçka që të gjithë fansat nuk kuptoni ishte kuptimi i fjalës “TOTO” dhe Noizy deri më tani nuk ka ka treguar gjë, por ka lënë vetë ata ta gjenin. Mirëpo teksa të gjithë thuajse e kuptuan, ishte dhe Oriola ajo që e tregoi me anë të shprehjes së famshme “popullore shqiptare”.

“Cigarja mbas buke, si TOTO mbas lufte", shkruan modelja seksi në story në Instagram./intv.al/

5fdc4cb4-c656-4ad4-8b72-0a139c376c61.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011670589447021
    array(1) { ["section"]=> string(111) "cigarja-mbas-buke-si-toto-mbas-lufte-oriola-marashi-zbulon-kuptimin-e-titullit-te-kenges-se-noizy-t-e-kup-61898" }