INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë po shkon keq me Elvana Gjatën? [FOTO]

Çfarë po shkon keq me Elvana Gjatën? [FOTO]

Publikuar më: 14:36 15-03-2017

Thjesht e mërzitur apo po hedh shigjeta në Instagram?

Elvana është bërë pak më misterioze se zakonisht në Instagram. “Nuk të merr malli për shtëpinë deri sa kupton që nuk është më”. Për çfarë ta ketë vallë? Aktualisht këngëtarja bukuroshe ndodhet në Amerikë, ku edhe ka spikatur me disa dalje publike krah personazheve të njohur si Poo Bear dhe Justin Bieber. Jo vetëm kaq por edhe është shfaqur në spektaklin më të rëndësishëm muzikor amerikan, ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy. Kështu që largësia nga shtëpia është vërtetë e madhe, edhe pse në rastin e saj mbetet e ëmbël. Në këto kushte, mos e ka marrë malli atë vetë për shtëpinë, të ëmblën shtëpi, apo është shigjetë për dikë tjetër? Tani për tani, vetëm Elvana e di.

elvanagj.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024828910827637
    array(1) { ["section"]=> string(46) "cfare-po-shkon-keq-me-elvana-gjaten-foto-23685" }