INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë po ndodh me karrierën e aktorit të famshëm mbas akuzave për ngacmime seksuale? [VIDEO]

Çfarë po ndodh me karrierën e aktorit të famshëm mbas akuzave për ngacmime seksuale? [VIDEO]

Publikuar më: 15:31 20-06-2018

Projekti i parë me Kevin Spacey mbrapa akuzimeve të shumta që mori për ngacmime seksuale, do të lançohet këtë verë.

Distributori indie i Vertical Entertainment – kompanisë pas filmit “Gotti” me në rol kryesor John Travolta – do të mbulojë shpërndarjen e filmit më të ri në kinematë amerikane në Gusht.

Fati i projektit mbeti i paqartë pas akuzimeve seksuale të bëra kundrejt Spacey-t përgjatë zgjimit të akuzave ndaj skandalit Weinstein që preku Hollywood vitin e kaluar.

Shumë kompani janë tërhequr nga Kevin Spacey, qoftë Netflix që e pushoi nga House of Cards apo regjizori Ridley Scott i cili zëvendësoi skenat e tij me aktorin Christopher Plummer në filmin All the Money in the World.

Gjithsesi, Vertical Entertainment besojnë se pjesa tjetër e kastit nuk duhet të penalizohet prej veprimeve të Spacey-t, një vendim mbi të cilin ata u shprehën se “s’ishte i lehtë dhe as i pandjeshëm”. Thuhet se roli i aktorit do të jetë dytësor, krahas emrave të tjerë të famshëm si Ansel Elgort, Taron Egerton dhe Emma Roberts.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074291229248047
    array(1) { ["section"]=> string(95) "cfare-po-ndodh-me-karrieren-e-aktorit-te-famshem-mbas-akuzave-per-ngacmime-seksuale-video-62349" }