INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Çdo gjë që duhet të dini për Fenty Puma pranverë 2018 nga Rihanna [FOTO]

Çdo gjë që duhet të dini për Fenty Puma pranverë 2018 nga Rihanna [FOTO]

Publikuar më: 13:09 11-09-2017

Rihanna-s i pëlqen adrenalina dhe rreziku, kjo duket mjaft mirë edhe në koleksionin e saj më të fundit. Shfaqja për pranverë 2018 të Fenty Puma u realizua mbrëmjen e djeshme në New York dhe i “çmendi” gjithë të ftuarit (si dhe ata që e panë live përmes Instagram-t të Riri-t).

a2.jpg

E nismin nga atmosfera e skenës, dunat prej rëre rozë vendosur mbi një podium të zi si dhe zhurma e motorrëve, të cilët vërtiteshin nëpër skenë dhe bënin lloj-lloj marifetesh.
Veshjet, sigurisht ishin një kombinim chic/sport/biker, pak agresive, pak futuristike, pak nga të gjitha që mund të presim nga Riri.

a3.jpg

Modele si Joan Smalls, Duckie Thot apo Adriana Lima ishin pjesë e pasarelës.

a4.jpg

a1.jpg

_LLL9835.jpg

Në fund të shfaqjes nuk mund të mungonin buzëqeshjet dhe puthjet që Riri iu falte të ftuarve, hipur mbi një motorr, sigurisht.

a5.jpg

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00417304039001
    array(1) { ["section"]=> string(76) "cdo-gje-qe-duhet-te-dini-per-fenty-puma-pranvere-2018-nga-rihanna-foto-36571" }