INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Capital T paska plane të reja, paralajmëron klipin e rradhës dhe kanalin e ri në YouTube[FOTO]...

Capital T paska plane të reja, paralajmëron klipin e rradhës dhe kanalin e ri në YouTube[FOTO]...

Publikuar më: 11:01 05-01-2018

Viti 2017 u kurorëzua me goxha sukses për reperin “Capital T”, ku klipet e publikuara u klikuan nga miliona fansa.

Së fundmi ku sapo ka filluar 2018-ta reperi Capital T ka lajmëruar lancimin e një kënge të re sigurt me videoklip.

Mungesa e “Kapos” në televizione tregon se ai po punon fuqishëm me mediat sociale dhe duket se ka goxha sukses.

Me një Instastory që ka publikuar së fundmi Capital T, përveç klipit të ri ka lajmëruar të gjithë fansat që të abonohen në kanalin e ri në YouTube që Kapo ka hapur.

WhatsApp_Image_2018-01-05_at_11.56.55.jpeg

 

Article Logic
Execution time: 0.00384211540222
array(1) { ["section"]=> string(98) "capital-t-paska-plane-te-reja-paralajmeron-klipin-e-rradhes-dhe-kanalin-e-ri-ne-youtube-foto-46702" }