INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
BILLIONS

BILLIONS

Publikuar më: 18:23 27-09-2017

Bobbi Akselrod nuk është një miliarder si gjithë të tjerët. Ai është një ikonë e pasurisë së epokës sonë dhe është një… mashtrues. Kjo të paktën sipas avkoatit për drejtësi Chuck Rhoades. Njëri ka pushtetin nga paraja, tjetri ka pushtetin nga ligji. Por kur dy fuqi të mëdha përplasen me njëra-tjetrën, pasojat janë shkatërruese për të gjithë. Me dy aktorë kryesorë fantastik dhe një skenar të paparashikueshëm, ky serial do t’ju mbaj të mbërthyer para televizorit.

Më shumë në këtë kategori: « BATES MOTEL
DANCE MOMS »

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00430107116699
    array(1) { ["section"]=> string(14) "billions-37616" }