INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
As Ritas, as Bebes e as Duas! Ylli botëror, Ariana Grande i lë këtë koment këngëtares shqiptare [FOTO]

As Ritas, as Bebes e as Duas! Ylli botëror, Ariana Grande i lë këtë koment këngëtares shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 22:33 13-06-2018

Ariana Grande tashmë është në fokusin e medias online, kjo pasi së fundmi u përfol se bukuroshja ishte fejuar. Por një tjetër lajm që ka kryesuar median online ishte edhe ai i bashkëpunimit me Nicki Minaj.

Por këtë herë nuk do flasim për bashkëpunimet që Ariana do t’i servirë publikut. Ylli botëror jo vetëm që ka dhënë “like” në foton e këngëtares shqiptare, por edhe koment.

Bëhet fjalë për shqiptaren e famshme që po synon tregun ndërkombëtar, Njomza. Madje ajo edhe ndiqet në Grande në Instagram, por tani ajo i ka lënë një koment ku thuhet “Werk”, dhe ne vumë re një detaj. Javë më parë ajo i la të njejtin koment Dua Lipas./intv.al/

06519db1-9707-40e1-aa55-dab561035f12.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.004115104675293
    array(1) { ["section"]=> string(103) "as-ritas-as-bebes-e-as-duas-ylli-boteror-ariana-grande-i-le-kete-koment-kengetares-shqiptare-foto-61672" }