INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Armina Mevlani zbulon detajet e ecurisë së historisë së dashurisë me Shkëlzen Berishën. Çfarë pritet të ndodhë së shpejti?

Armina Mevlani zbulon detajet e ecurisë së historisë së dashurisë me Shkëlzen Berishën. Çfarë pritet të ndodhë së shpejti?

Publikuar më: 21:37 13-03-2018

Armina Mevlani e ftuar sot në emisionin e pasdites “Rudina” ka zbuluar detajet e ecurisë së historisë së saj të dashurisë me partnerin Shkëlzen Berisha.

Blogerja tha publikisht se planet për dasmë kanë nisur dhe me shumë gjasa vitin tjetër mund të realizohet. Ajo tha se për fustanin e saj do të kujdeset një nga firmat më të njohura të modës në botë.Duke njohur stilin e veçantë të Arminës jemi të sigurt që fustani i saj do të jetë ndër më të bukurit që kemi parë.

Screenshot_41-2.jpgScreenshot_40-2-600x431.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001147985458374
    array(1) { ["section"]=> string(126) "armina-mevlani-zbulon-detajet-e-ecurise-se-historise-se-dashurise-me-shkelzen-berishen-cfare-pritet-te-ndodhe-se-shpejti-52786" }