INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Aplikacioni Rich Kids i ndaluar në çdo pajisje Apple. Ja shkaku! [FOTO]

Aplikacioni Rich Kids i ndaluar në çdo pajisje Apple. Ja shkaku! [FOTO]

Publikuar më: 13:21 08-11-2016

Kompania Apple ka hequr aplikacionin Rich Kids nga gjithë pajisjet për të ndalur përdoruesit e tij të krekosen për jetën e tyre luksoze.

Aplikacioni është krijuar nga Kuraj Ivan dhe Michal Harustiak në tetor dhe anëtarët e tij duhej të paguanin një shumë prej 1.000 paund për të hedhur ekskluzivisht foton e tyre.

Duke qënë se shumë të rinj të pasur I kanë llogaritë e tyre private dhe jo shumë njerëz mund të shohin çfarë postojnë, ideja e këtij aplikacioni ishte që t’iu “falte” edhe të tjerë pak kënaqësi nga jeta luksoze. Megjithatë, në vend që të vendosim ne nëse na pëlqen apo jo, vendos më mirë Apple!

3A28093100000578-3914390-image-a-1_1478548443522.jpg

3A28090300000578-3914390-image-a-31_1478549081515.jpg

3A28098800000578-3914390-image-a-3_1478548454593.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0019419193267822
    array(1) { ["section"]=> string(73) "aplikacioni-rich-kids-i-ndaluar-ne-cdo-pajisje-apple-ja-shkaku-foto-16354" }