INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ambra e BB9, përvëluese dhe nudo në videoklipin e këtij artisti [VIDEO]

Ambra e BB9, përvëluese dhe nudo në videoklipin e këtij artisti [VIDEO]

Publikuar më: 14:56 19-06-2017

Ky edicion ndoshta nuk kishte vajzat më të bukura në krahasim me Big Brother-at e mëparshëm, por edhe pse më të pakta në numër sërish nuk munguan.

Njëra prej tyre ishte padyshim Ambra, e cila në ndryshim nga pjesa tjetër e konkurrentëve, hyri si çift dhe e mbylli lojën si...tek. Megjithatë, ajo duket se nuk e ka shfaqur bukurinë e saj për herë të parë brenda mureve dhe kamerave të Big Brother. Ambra ka figuruar në videoklipin “One Night” të 2Ton, ku duket vërtetë shumë seksi. Vetëm tërheqëse nuk mjafton, pasi bukuroshja e “djeg” fare kamerën në momentin kur duket nudo brenda vaskës të mbushur me petale.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033490657806396
    array(1) { ["section"]=> string(74) "ambra-e-bb9-perveluese-dhe-nudo-ne-videoklipin-e-ketij-artisti-video-30408" }