INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Alban Skënderaj iu kërkon sërish falje fansave, këtë herë për... [FOTO]

Alban Skënderaj iu kërkon sërish falje fansave, këtë herë për... [FOTO]

Publikuar më: 14:19 18-01-2018

Alban Skënderaj është detyruar t’iu kërkojë sërish falje fansave dhe ndejkësve të tij.

Me anë të disa postimeve të bëra në Instastorie, këngëtari ka lajmëruar se për shkak të një përplasje datatsh me Pallatin e Kongreseve dhe atë të Orkestrës së RTSH-së, koncerti ‘Hapësira e një ëndrre, do të mbahet me 2 mars. Në vazhdim të postimit Albani shpjegon edhe blerjen e biletave.

rtdty.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010998249053955
    array(1) { ["section"]=> string(71) "alban-skenderaj-iu-kerkon-serish-falje-fansave-kete-here-per-foto-47891" }