INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Aktorja e njohur nuk përmbahet më pas divorcit, bën çmendurinë e papritur, filmon veten siç e ka bërë nëna [FOTO]

Aktorja e njohur nuk përmbahet më pas divorcit, bën çmendurinë e papritur, filmon veten siç e ka bërë nëna [FOTO]

Publikuar më: 22:04 13-03-2018

Aktorja e njohur e një prej filmave më të suksesshëm të Holywood-it “Love addict”, i ka shokuar të gjithë pa përjashtim me videon e pazakontë që ka hedhur në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet komplet nudo teksa zhvishet duke bërë dush para kamerës. Javën e kaluar, aktorja firmosi divorcin me aktorin 57-vjeçar Doug Hutchison, me të cilin u martuar në moshën 16-vjeçare.

"Po hap një tjetër kapitull të ri në jetën time. Duket e frikshme dhe e pabesueshme, por gjërat ndryshojnë. Kam besim tek fati që Zoti ka krijuar për mua", është shprehur Courtney.

Kur ndarja e tyre u bë publike, aktorja u shpreh: "Mendoj se çdo ndarje është e vështirë, por arsyeja është se unë nuk jam i njëjti person që isha në moshën 16-vjeçare".

-640-0-5aa6d058aacc9.jpg-640-0-5aa6cfe1b65ea.jpg-640-0-5aa6cfde9b235.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.30458283424377
    array(1) { ["section"]=> string(115) "aktorja-e-njohur-nuk-permbahet-me-pas-divorcit-ben-cmendurine-e-papritur-filmon-veten-sic-e-ka-bere-nena-foto-52789" }