INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aktorja e njohur bëhet nënë, sjell në jetë një vajzë [FOTO]

Aktorja e njohur bëhet nënë, sjell në jetë një vajzë [FOTO]

Publikuar më: 14:25 30-10-2018

Aktorja e famshme Hilary Duff dhe Matthew Koma janë bërë prindër të një vajze. Ish ylli i 'Lizzie McGuire' solli në jetë fëmijën e dytë më 25 tetor, por Koma dhe Duff e kanë bërë të ditur një gjë të tillë, ditën e djeshme. “Kjo vogëlushe ka vjedhur zemrat tona. Ajo ka ardhur në jetën dhe shtëpinë tonë, të enjten mbrëma dhe është thjesht magji”, ka shkruar Duff poshtë fotografisë ku çifti shihet duke e mbajtur në duar vogëlushen e tyre, derisa janë shumë të buzëqeshur.

hilary.jpg

Duff është aktualisht nënë e djalit gjashtëvjeçar, Luca, me ish-bashkëshortin, Mike Comrie.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010329961776733
    array(1) { ["section"]=> string(62) "aktorja-e-njohur-behet-nene-sjell-ne-jete-nje-vajze-foto-77070" }