INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Aktorja e njohur amerikane masakron Kylie Jenner me kritikën e saj! [FOTO]

Aktorja e njohur amerikane masakron Kylie Jenner me kritikën e saj! [FOTO]

Publikuar më: 10:40 28-07-2017

“Mund të përfitosh thjesht duke mos qenë vetëvetja”!

Keke Palmer tregon se rrjetet sociale e bëjnë shumë të vështirë që dikush të mbetet autentik dhe vetëvetja. Aktorja 23 vjeçare që u bë e njohur si protagonistja e serialit “True Jackson” në Nicklodeon thotë se pjesën më të madhe të fajit e kanë familja Kardashian. Palmer rrëfeu për Yahoo Beauty se interneti është bërë shumë paragjykues, ose duke u tallur në maksimum ose duke pranuar një model të caktuar perfeksioni që askush nuk mundet më ta kritikojë. Ajo mori shembullin e familjes Kardashian, që “bënë gjithçka që një grua duhet të jetë në mënyrë që një mashkull t’i dojë, vetëm që të mos i tallë më njeri”. Keke u ndal specifikisht tek shembulli i Kylie, e cila konsiderohej në fillim si e shëmtuara në familje dhe bëri gjithçka vetëm që të dukej e bukur në mënyrë që shoqëria ta donte dhe pranonte. Dhe pjesa më e çmendur sipas saj është që në fund shoqëria e vlerësoi imazhin e rremë që u krijua nga një vajzë adoleshente. Gjithçka e vërtetë, fjalë për fjalë.

kekepal.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012960433959961
    array(1) { ["section"]=> string(77) "aktorja-e-njohur-amerikane-masakron-kylie-jenner-me-kritiken-e-saj-foto-33306" }