INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Akita Inu – Karakteristikat e rracës

Akita Inu – Karakteristikat e rracës

Publikuar më: 20:23 11-04-2018

Nga Nilsa Hysi

Akita Inu është një nga rracat më të dashura për ne. Shumë prej nesh e kanë ëndërruar të rrisin një qenush të kësaj rrace qëkur u shfaq filmi “Hachi: A Dog's Tale”. Ndoshta duket e pamundur që një qenush të jetë aq besnik por realisht Akita Inu është një rrace tepër inteligjente dhe besnike. Për këtë nga tregon më tepër e ftuara jonë Dafne.

Për të parë intervistën e plotë klikoni linkun më poshtë:

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083820819854736
    array(1) { ["section"]=> string(40) "akita-inu-karakteristikat-e-rraces-54932" }