INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
“Ai nxorri jashtë penisin e tij”! Çfarë po thonë 3 femra dhe një mashkull për Justin Bieber?!

“Ai nxorri jashtë penisin e tij”! Çfarë po thonë 3 femra dhe një mashkull për Justin Bieber?!

Publikuar më: 14:55 15-03-2017

Ai njihet si një magnet për femrat, po me mashkullin ç’pati?

Mbrëmjen e së mërkurës në spektaklin Kyle and Jackie O, 3 vajza të ndryshme dhe një mashkull, të gjithë të ftuar në programn, pretenduan se janë bërë intimë me këngëtarin kanadez ndër vite. Madje njëra nga ato, përpara se të pranonte që kishte bërë seks me këngëtarin 23 vjeçar, deklaroi se Bieber thjesht e “nxorri penisin e tij jashtë”. Pak a shumë të njëjtën histori, vetëm se në vende, kohë dhe hotele të ndryshme treguan edhe personazhet e tjerë, me pretendimin se gjithmonë Justin kishte “diçka për të nxjerrë jashtë”. I fundit por më i çuditshmi ishte mashkulli, i cili, shpresojmë me shaka, tha se ata të dy përjetuan një “moment” në plazh ndërkohë që tymosnin një cigare me marijuanë. Jeta e yjeve të muzikës është vërtetë e çmendur, dhe ndonjëherë jashtë kontrollit.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034260749816895
    array(1) { ["section"]=> string(94) "ai-nxorri-jashte-penisin-e-tij-cfare-po-thone-3-femra-dhe-nje-mashkull-per-justin-bieber-23687" }