INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A e gjeni dot sa kushton ky model i Volvo?

A e gjeni dot sa kushton ky model i Volvo?

Publikuar më: 10:01 12-10-2018

Volvo prezantoi modelin e saj të S60 dhe është krijimi me i ri i kesaj komapnie.
Modeli i 2019 S60 është menjëherë i njohur si një Volvo modern.
Çdo S60 ka nje design te jashtezakonshme. Me lëkurë te butë, i shkëlqyeshëm si material metali i nderthutut me material druri ,me pëlhurë , dyer dhe konsol qendror. Karriget e përparme janë të përkulshme dhe kane një shtresë te jashtme e cila ofron nje ndjesi komode.

Instagram Banner

Pasagjerët e pasem gëzojnë hapsire të mjaftueshme, sfera e re e S60 e 3,8-inç më e gjatë ofron hapësirë ​​më të mirë . S60 është krejtësisht i përshtatshëm për nje fundjave apo per te bere pazar sepse edhe hapsira ne bagazh eshte goxha e konsiderueshme.
E nese do te flisnim per shpejtesine dhe motorrin ,arrin deri ne 249 km/h dhe perbehet nga nje motorr T6 Twin me 400 kuaj fuqi.Vjen ne treg me nje çmim prej $34.000

2019-volvo-s60-004.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082330703735352
    array(1) { ["section"]=> string(47) "a-e-gjeni-dot-sa-kushton-ky-model-i-volvo-74888" }