INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
5 markat luksoze të preferuara të blogeres Lori Hoxha [FOTO]

5 markat luksoze të preferuara të blogeres Lori Hoxha [FOTO]

Publikuar më: 16:55 24-10-2018

Lori Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në Shqipëri e cila njihet për stilin e saj të veçantë. Është fare e lehtë të bëhet një konstatim i tillë. Një vizitë në profilin e saj në Instagram do t’iu bëjë të mahniteni me stilin e veshjes së bukuroshes.

Lori është gjithmonë në një hap me trendet e fundit të modës. Ajo ka mijëra ndjekës vetëm në rrjetin e saj social Instagram, ku çdo ditë na servon fotografi e ide të ndryshme se si të vishemi e të dukemi në trend me kohën.  Padyshim që ajo është kthyer edhe në inspirim për shumë vajza të reja!

Lori ka firmat e saj të preferuara që blen veshjet e saj. Nga një hulumtim i vogël që ne kemi bërë në Instagramin e saj kemi kuptuar se cilat janë firmat apo brendet e preferura të blogeres.


1. Balenciaga
Sigurisht që në këtë listë do të pozicionet e para ‘Balenciaga’ dhe nuk është shumë e vështirë për ta kuptuar pasi pothuajse çdo veshje e Lorit është nga ajo. Çizme, atlete, bluza, streçe çiklizimi etj.

 

Balenciaga_6.jpg

Balenciaga_4.jpg

 

 


2. Fendi
Ashtu si motrat Kardashian edhe për blogeren shqiptare Lori Hoxha, ‘Fendi’ është firma e saj e zemrës. Fendi është një nga markat më të fuqishme të modës në botë, të drejtuar nga Karl Lagerfeld dhe Sylvia Fendi, me të ardhura që tejkalojnë 1 miliard dollarë në vit.

Fendi_1.jpg

Fendi_4.jpg

 

 

3.Gucci
Lori Hoxha mund të konsiderohet ndryshe edhe vajza e ‘Gucci’ e cila guxon edhe vishet kokë e këmbë me këtë markë te njohur luksoze dhe te kushtueshme.

Gucci_1.jpg

Gucci_7.jpg

 

 


4.Burberry
Marka luksose ‘Burburrey’ e cila identifikohet nga kuadratat është e preferuara edhe e Lori Hoxhës e cila shpehshherë nga kjo firmë ka përqafuar pallto, xhaketa, por edhe kapele.

 

Burburry.jpg

Burburry_3.jpg

 


5.Dior
Dior, marka feminist italaiane mbetet gjithashtu një ndër të preferuarat e Lorit, e cila nuk ka ngurruar që të postojë foto veshje nga Dior, por edhe nga godina e famshme dhe shumë e bukur.

 

Dior.jpg

Dior_2.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.013473987579346
    array(1) { ["section"]=> string(64) "5-markat-luksoze-te-preferuara-te-blogeres-lori-hoxha-foto-76449" }