INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zyrtarizohet Bindja Demokratike/Emrat më të njohur Patozi, Olli, Skënderi dhe të tjerë. Ja dhe LOGO…[FOTO]

Zyrtarizohet Bindja Demokratike/Emrat më të njohur Patozi, Olli, Skënderi dhe të tjerë. Ja dhe LOGO…[FOTO]

Publikuar më: 12:32 23-04-2019

Partia më e re politike demokratike u regjistrua sot në Gjykatë dhe në KQZ me qëllim marrjen pjesë në zgjedhjet vendore. Ajo mban emrin Bindja Demokratike dhe ka në përbërje dhjetra “demokratë të zhgënjyer”. Nuk ka një kryetar, por një koodrinator, që është Astrit Patozi, ndërsa anëtarët janë emra të njohur, si Leonard Olli, Arben Skënderi, Fabian Topollaj, Valbona Mezini dhe Andi Përmeti. Nga sot ka dhe logon e saj, një B e madhe ku "shkrihet" D-ja në qendër dhe poshtë shënohet Bindja Demokratike.

 

logo_bindjaok.jpg

 

bdddok.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0018341541290283