INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zyrtarizohet 'Avengers 5'…me të tjerë superheronj

Zyrtarizohet 'Avengers 5'…me të tjerë superheronj

Publikuar më: 12:12 26-07-2019

“Avengers 5” nuk do të jetë pjesë e Fazës 4 të Marvel Cinematic Universe, por në Fazën 5, me një ekip tjetër nga ai që fansat kanë njohur gjatë këtyre viteve.

Presidenti i Marvel Studious siguroi fansat duke njoftuar se grupi heroik i superheronjve do të rikthehet në aksion.

“’Avengers 5’ do të realizohet dhe do të ketë një skuadër të ndryshme në krahasim me të kaluarën. Do të jetë një mishërim shumë i ndryshëm i ekipit me njerëz që ju keni takuar tashmë dhe disa që ende duhet t’i njihni”, deklaroi Kevin Feige.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074410438537598
    array(1) { ["section"]=> string(53) "zyrtarizohet-avengers-5-me-te-tjere-superheronj-99490" }