INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohet problemi shëndetësor i nënës së Kryeministrit Rama

Zbulohet problemi shëndetësor i nënës së Kryeministrit Rama

Publikuar më: 15:39 16-04-2018

Aneta, nëna e Kryeministrit Edi Rama, prej kohësh vuan nga një sëmundje, por së fundmi lajmin e dha dhe vetë Rama dy ditë më parë teksa mori në emrin e saj një çmim nga Urdhëri i Stomatologut. Kërshërinë se çfarë problemi shëndetësor e zbuluan sot mjekët.

Ata pohuan për “Gazeta Shqiptare” se para pak muajsh ajo i është nënshtruar një operacioni në toraks (kraharor) e sipas tyre, gjendja e saj po mbahet nën kontroll. Ndërsa sipas tyre detajet janë të rezervuara në përputhje me kodin mjekësor.

Article Logic
Execution time: 0.0034630298614502