INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohet një kopje e Lamborghini por është kaq e shëmtuar

Zbulohet një kopje e Lamborghini por është kaq e shëmtuar

Publikuar më: 11:12 30-12-2018
Kur u lançua Lamborghini Aventador në vitin 2011, njerëzit në mbarë botën u mahnitën nga kjo makinë që mund të arrinte zero në 60 mph në më pak se tre sekonda. Që atëherë, ka qenë një favorit i koleksionistëve të makinave ekzotike.Madje, disa, të cilët tentuan edhe ta kopjonin.
Instagram Banner
Gjetur në Craigslist për një çmim $ 22,500, ky model ishte një përpjekje e mirë për të bërë diçka të mrekullueshme nga një makinë mjaft standarde, por është e vështirë të kthesh një GTO në Lambo, pa marrë parasysh sa dëshpërimisht ju provoni. Përveç kësaj, është ende një Body / trup i vitit 2004, i cili është shumë larg nga çdo gjë që do të thërrisni ekzotike. Ka të gjitha driverat origjinale dhe elektronikë, plus një motor të rreme mid-motor sepse motori i vërtetë është, siç do të imagjinonit, në pjesën e përparme.
Article Logic
Execution time: 0.002946138381958