INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zarf me plumb për ministrin,

Zarf me plumb për ministrin, "Më shtojnë forcën kundër krimit"

Publikuar më: 15:22 11-07-2019

Kërcënohet sërish, Ministri i Brendshëm i Italisë. Në adresë të Matteo Salvinit ka mbërritur një zarf anonim me një plumb të kalibrit 22 mm.

Zarfi dhe plumbi i mbështjellë me letër alumini u morën për t”u analizuar nga policia.

“Mbi 100 kërcënime me vdekje kam marrë që nga dita kur u bëra ministër komentoi Salvini, ndërsa shtoi se  mendjet e sëmura i japin forcë për të luftuar kriminelë të çdo tipi.

Article Logic
Execution time: 0.0031239986419678