INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Young Zerka publikon bashkëpunimin me dy artisët e njohur! Kënga e re sjell verën në dimër [VIDEO]

Young Zerka publikon bashkëpunimin me dy artisët e njohur! Kënga e re sjell verën në dimër [VIDEO]

Publikuar më: 19:22 13-12-2019

Kënga më e fundit e këngëtarit të njohur Young Zerka është publikuar.

Nën titullin “Kce sonte” kjo këngë vjen si një bashkëpunim i Zerkës me Deejay PM dhe Dj_dagz.

Plot ritëm kjo këngë vjen me motive mjaft ritmike, duke ftuar për të kërcyer.

Gjatë kësaj kohe Zerka ka publikuar shumë produksione të reja muzikore, të cilat janë pritur mjaft mirë ng fansat e tij.

Pritet ende që këngëtari të publikojë këngët e mbetura nga “Ep” i tij në bashkëpunim me Nizën.

 

Article Logic
Execution time: 0.0020380020141602