INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Young Zerka dhe Kiara Tito zbulojnë mesazhet me Ronela Hajatin dhe Butrint Imerin [FOTO]

Young Zerka dhe Kiara Tito zbulojnë mesazhet me Ronela Hajatin dhe Butrint Imerin [FOTO]

Publikuar më: 23:04 21-11-2020

Kiara Tito dhe Young Zerka ishin dy ndër të ftuarit e mbrëmjes në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Dyshja shpesh here janë përfolur në media për privatësinë e tyre, sidomos për lidhjet e dashurisë. Kiara për lidhjen me këngëtarin Butrint Imeri ndërsa Zerka për lidhjen me këngëtaren Ronela Hajati.

Duke qenë se fansat mezi po presin të dinë ç’po ndodh me marrëdhënien e tyre , ata u vendosën përballë njëri-tjetrit në lojën e telefonit. Tito dhe Zerka kishin si denim në këtë lojë të zbulonin mesazhet me dy këngëtarët dhe përgjigjia e tyre ishte kjo.

Të dy kishin fshirë bisedat pasi i përkasin të shkuarës. Madje Zerka i kishte fshirë edhe emrin nga telefoni Ronelës, ndërsa Kiara ndryshe nga ai kishte fshirë vetëm bisedën, por jo numrin e Butrintit.

 

Article Logic
Execution time: 0.0090630054473877