INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ylli botëror fiksohet me një tjetër moderatore seksi shqiptare pas Marina Vjollcës! Ja ç’i shkruan!

Ylli botëror fiksohet me një tjetër moderatore seksi shqiptare pas Marina Vjollcës! Ja ç’i shkruan!

Publikuar më: 21:29 02-11-2020

Pak ditë më parë Dj me famë botërore, Dj Snake, ishte i vendosur të merrte vëmendjen e moderatores shqiptare, Marina Vjollcës.

Ai na habiti të gjithëve me insistimin e tij duke lënë komente tek fotot e moderatores Vjollca. Kjo e fundit në fillim ia la pak “seen”, por më pas e falenderoi për komentet që ai i la.

foto-2-marina.jpgfoto-1-marina.jpg

Mirëpo si duket Dj Snake është fiksuar sërish me një tjetër moderator shqiptare dhe bëhet fjalë për prezantuesen sportive Lei Kraja.

Dj me famë ndërkombëtare ka lënë së fundmi një koment në videon e fundit të Leit të postuar në Instagram.

Ai i komentoi asaj një emoji (siç e shihni në foton më poshtë), që nëse do e deshifronim komentin e tij në fjalë, kjo do të thotë se moderatorja ka qëlluar në shenjë me fotot, çka do të thotë se atij i kanë pëlqyer shumë.

Lei ka reaguar menjëherë pas komentit të Dj, ku i dërgoi një ‘emoji’ me sytë me zemra.

LEI-FOTO-KOMENT-819x1024.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034630298614502