INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Xbox One S ulje çmimesh si kurrë më parë. Tani vetëm 185$

Xbox One S ulje çmimesh si kurrë më parë. Tani vetëm 185$

Publikuar më: 12:28 26-12-2018
B & H Photo Video ka publikuar një dhuratë për festa 1TB Xbox One S NBA 2K19 për 185 $ dhe kjo vetëm për ata që do të bëjnë më shumë blerje tek dyqanet e tyre.
Instagram Banner
Marrëveshja zgjat pak kështu që ata që dëshirojnë të përfitojnë duhet ta bëjnë shpejt.Microsoft tashmë është duke zbritur Xbox consoles nga 100 $ me çmimin e listës 299 $ për festat, kështu që ky kupon bën një marrëveshje edhe më të madhe për ata që luajnë Xbox. Xbox One S mbështet 4K dhe HDR. Nëse jeni duke kërkuar veprimin më të mirë të mundshëm të consolin me një ekran 4K.©️insmart.al
Article Logic
Execution time: 0.0028791427612305